רדיאס או בוטוקס – עושים סדר בדברים

ד''ר זיו פרץ
רדיאס או בוטוקס – עושים סדר בדברים

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו עובר שינויים שונים שיכולים להוביל להופעת קמטים, קמטוטים עדינים ואובדן נפח. בעוד שקיימים טיפולים אסתטיים רבים כדי להתמודד עם החששות הללו, שתיים מהאפשרויות הפופולריות ביותר הן הזרקת Radiesse ובוטוקס. במאמר זה, נחקור את ההבדלים בין שני הטיפולים הללו ונעזור לכן לקבוע איזה מהם עשוי להתאים לכן.

מה זה Radiesse?

רדיאס הוא חומר מילוי עורי המשמש להוספת נפח לפנים ולהפחתת מראה קמטים וקמטוטים. הטיפול כולל הזרקת כמות קטנה של Radiesse לאזור המיועד, מה שיכול לעזור להמריץ את ייצור הקולגן ולשפר את המראה הכללי של העור. רדיאס יעיל במיוחד לטיפול בקפלי נזולה, קווי מריונטה וקמטים עמוקים אחרים שיכולים להופיע עם הגיל.

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הוא טיפול קוסמטי פופולרי שמסייע להפחית את המראה של קמטים וקמטוטים, במיוחד סביב העיניים והמצח. הטיפול פועל על ידי שיתוק זמני של אותם השרירים שגורמים לקמטים, וכתוצאה מכך מתקבל מראה חלק וצעיר יותר. טיפולי בוטוקס הם מהירים, יחסית לא כואבים ואינם דורשים זמן השבתה, מה שהופך אותם לאופציה מצוינת לנשים עסוקות עם לוח זמנים צפוף.

ההבדלים בין רדיאס לבוטוקס

בעוד שגם רדיאס וגם בוטוקס יכולים לעזור להפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים, ישנם כמה הבדלים עיקריים בין שני הטיפולים הללו.

משך התוצאות

אחד ההבדלים העיקריים בין Radiesse לבוטוקס הוא משך התוצאות. הזרקת רדיאס מחזיקה בדרך כלל 12-18 חודשים, בעוד שהתוצאה של הזרקת בוטוקס מחזיקה בדרך כלל 3-6 חודשים. המשמעות היא שאם תבחרו ב-Radiase, ייתכן שתזדקקו לפחות טיפולים לאורך זמן.

אזורי טיפול

הבדל נוסף בין רדיאס לבוטוקס הוא אזורי הפנים שבהם הם משמשים לטיפול. רדיאס משמש בדרך כלל להוספת נפח ללחיים, לקו הלסת והרקות, כמו כן הוא מפחית את המראה של קמטים עמוקים וקפלים. בוטוקס, לעומת זאת, משמש בעיקר לטיפול בקמטים וקמטוטים מסביב לעיניים, במצח ובין הגבות.

מנגנון פעולה

רדיאס ובוטוקס פועלים אחרת. Radiesse פועל על ידי הוספת נפח לעור והמרצת ייצור הקולגן, בעוד שבוטוקס פועל על ידי שיתוק זמני של השרירים הגורמים לקמטים. המשמעות היא שהתוצאות של רדיאס עשויות להיות הדרגתיות יותר וטבעיות למראה, בעוד שתוצאות הבוטוקס עשויות להיות מיידיות ודרמטיות יותר.

איזה טיפול מתאים לכן?

בסופו של דבר, הבחירה בין רדיאס לבוטוקס תהיה תלויה בצרכים ובמטרות האישיות שלכן. אם אתן מעוניינות להוסיף נפח לפנים שלכן ולהפחית את המראה של קמטים וקפלים עמוקים, הזרקת Radiesse עשויה להיות האפשרות הטובה יותר עבורכן. אם אתן מודאגות בעיקר מקמטים וקמטוטים סביב העיניים והמצח, הזרקת בוטוקס עשויה להיות בחירה מיטבית.

חשוב לציין שגם רדיאס וגם בוטוקס הם טיפולים בטוחים ויעילים כאשר הם מבוצעים על ידי רופא מוסמך ומנוסה. לפני שעוברים כל טיפול קוסמטי, חשוב להתייעץ עם רופא מוסמך שיוכל לעזור לכן לקבוע איזה טיפול מתאים לכן בהתבסס על הצרכים והמטרות האישיות שלכן.

במרפאה של ד"ר זיו פרץ ברחובות, אנו מציעים מגוון רחב של הליכים אסתטיים להצערת עור הפנים והעלמת קמטים, לרבות הזרקת Radiesse ובוטוקס כאחד. ד"ר זיו פרץ יעבוד יחד אתכן כדי לבנות תוכנית טיפול מותאמת אישית שתענה על החששות הייחודיים שלכן ותעזור לכן להשיג את התוצאות הרצויות לכן. למידע נוסף על הטיפולים המוצעים במרפאתנו ולתיאום תור, אל תהססו לפנות אלינו בכל עת!

 

אודות הכותב
ד''ר זיו פרץ
ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
דילוג לתוכן