נשירה של כ-100 שערות ביום הינה נשירה טבעית ואינה משפיעה על מראה השיער, אבל נשירה מוגברת יותר גורמת לדילול שיער. הפתרון שקם בשנים האחרונות הוא טיפול לנשירת שיער.

טיפול בנשירת שיער 

לכולנו נושר השיער מדי יום, כאשר נשירה של כ-100 שערות הינה טבעית ואינה משפיעה על מראה השיער, אבל נשירה מוגברת יותר גורמת לדילול שיער וקרחות.

בשנים האחרונות התפתח טיפול מתקדם ויעיל  – טיפול פלזמה לשיער – אשר מעודד את צמיחת השיער ומבריא אותו.

היתרון הגדול הוא כי טיפול פי אר פי הינו טיפול לנשירת שיער נשים וגם טיפול בנשירת שיער גברים, בניגוד להשתלת שיער אשר מתאימה בעיקר לגברים בשל הצורך לגלח את השיער בכמה מן השיטות.

מהו טיפול לנשירת שיער?

טיפול למניעת התקרחות בטכניקה חדשנית המבוססת על הזרקת נוזל פלזמה עשיר בטסיות דם ובגורמי גדילה, אשר מעודד תהליך של חידוש תאים והחלמה של רקמות.

הורמוני הגדילה (growth factors) שנמצאים בכמות גדולה מאד בטסיות הדם, הם אותם חלבונים אשר הגוף מפריש בעת פציעה על מנת לעודד התחדשות תאים ולאפשר את איחוי והחלמת הרקמות. 

טיפולים אלו משמשים כבר שנים רבות בתחום האורתופדיה כחלק מטיפול בכאבי מפרקים, הם מסייעים בטיפול בפצעים קשיי ריפוי בזכות היכולת להאיץ החלמה של רקמות, מאיצים החלמה במסגרת טיפולי שיניים מורכבים כגון השתלות שיניים וכירורגיית פה, משמשים כטיפול תומך לאחר ניתוחי לב חזה והם כלי חשוב בתחום האנטי אייג'ינג בזכות הסגולות בחידוש תאים והצערת העור.

טיפול לנשירת שיער מסוג טיפול פלזמה לשיער – פי אר פי, נחשב בעולם לטיפול פורץ דרך אשר מסייע במקרים רבים שבהם טיפולים אחרים נכשלו, והוא מביא לתוצאות מרשימות מאד בתחומים שונים.

למי מתאים טיפול לנשירת שיער?

טיפול פי אר פי לנשירת שיער מתאים לנשים הסובלות מנשירה מוגברת של השיער וכתוצאה מכך דילול השיער, לגברים הסובלים מהתקרחות אנדרוגנית (תורשתית) וגם יכול לשמש כטיפול תומך לאחר השתלת שיער, כדי לעודד את צמיחת השיער בצורה בריאה ועקבית.

גם אצל אנשים הסובלים משיער דליל ושביר שנוטה להתפצל ולהתדלדל, טיפול פי אר פי יכול לסייע בחידוש השיער ולעודד צמיחה של שיער סמיך ומלא. 

חשוב לדעת

 טיפול פלזמה לשיער אינו מתאים לאנשים הסובלים ממחלות כבד, הפרעות מטבליות, ספירת טסיות נמוכה, אנשים הנוטלים מדללי דם ומעשנים כבדים.

לכן חשוב מאד שטיפול פי אר פי יתבצע בידי רופא מיומן שיידע להימנע ממנו במקרה של התוויות נגד. 

לייעוץ ראשוני עם ד”ר זיו פרץ השאירו פרטים:


  איך מתבצע טיפול לנשירת שיער?

  הזרקת פלזמה לשיער יכולה להתבצע בישראל בידי רופא בלבד, אשר בין היתר תפקידו לבצע הליך אבחון מוקפד כדי לוודא שהמטופל או המטופלת אכן מתאימים לטיפול פי אר פי לשיער. ישנם מצבי תחלואה שבהם הטיפול לא יהיה יעיל ועל הרופא לשלול אותם טרם תחילת הטיפול.

  הטיפול מתבצע בכמה שלבים:

  1. לקיחת דם – בשלב הראשון נוטלים מהמטופל או המטופלת דם, ממש כמו בבדיקת דם רגילה.
  2. עיבוד הדם – מבחנת הדם מוכנסת למכשיר שמסובב אותה במהירות ומפעיל כוח צנטריפוגלי על הדם, במטרה לבודד את טסיות הדם העשירות בפלזמה.טסיות אלה אחראיות על קרישת הדם ובעלות תפקיד משמעותי בתהליכי ריפוי והחלמה של רקמות שונות בגוף
  3. הזרקת הדם – את הנוזל שהופק מכניס הרופא לתוך מזרק ומזריק אותו לקרקפת לאזורים שבהם קיימת נשירת שיער מוגברת. הזרקת הפלזמה מאיצה תהליכי ריפוי טבעיים אשר תורמים לבניית תאים חדשים ומעודדים צמיחה והתחדשות של השיער.

  מהו האפקט של טיפול לנשירת השיער?

  נשים וגברים רבים תוהים איך לטפל בנשירת שיער באופן שיהיה יעיל ועם זאת לא ניתוחי.

  טיפול פי אר פי נותן מענה במצבים של נשירת שיער חמורה והתקרחות ומספק תוצאות מרשימות ביותר בטכניקה מתקדמת אשר צוברת תאוצה בכל העולם.

  הטיפולים מוכרים בתחומי רפואה שונים כבר שנים רבות ונחשבים יעילים ובטוחים.

  במקרים של נשירת שיער מומלץ לבצע סדרה של הטיפולים אשר מתבצעים לרוב אחת לחודש לאורך 3-4 טיפולים, ולאחר מכן כטיפול משמר אחת לשנה.

  אפקט של הטיפול וצמיחה מחודשת של השיער ניתן לראות כבר כחודש לאחר הטיפול, בתחילת ניתן יהיה להבחין בהאטה של הנשירה ולאחר מכן בצמיחה ומילוי של אזורים דלילים.

  לתוצאה מיטבית ולהגברת האפקט ניתן להשלים טיפול נגד נשירת שיער באמצעות מזותרפיה, שבמסגרתה מזריקים לקרקפת חומרים טבעיים ובריאים אשר מעודדים צמיחה של שיער סמיך ומלא. 

  איזה רופא מטפל בנשירת שיער?

  התשובה היא אחת – רק רופא המיומן ומנוסה בטיפולים רבים שביצע בעבר נגד נשירת שיער, ומכיר את כל הידע הרב בתחום, מתאים לביצוע טיפול נגד נשירת שיער.

  ד"ר זיו פרץ מטפל כבר שנים רבות במקצועיות רבה בגברים ונשים אשר סובלים מנשירת שיער קלה עד חמורה, ומביא לתוצאות מדהימות בצמיחת שיער.

  ד"ר פרץ מיומן בטכניקות החדשניות ביותר ובעל ניסיון רב בטיפולים ומזותרפיה לשיער.

  מרפאת הבוטיק שלו מצוידת במיכשור החדשני ביותר המאפשר ביצוע טיפול באיכות גבוהה המוביל לתוצאות יפהפיות.

  ד"ר זיו פרץ תורם מניסיונו האישי כמי שעבר בעצמו השתלת שיער ומכיר את התהליך, ובכך יוכל לייעץ האם טיפול לנשירת שיער יחליף את ניתוח ההשתלה או ישלים אותו.

  במסגרת טיפול אצל ד"ר זיו פרץ תזכו לליווי אישי וחם של צוות המרפאה, וד"ר פרץ שמכיר היטב את אפקט נשירת השיער מבחינה גופנית ונפשית נמצא עבורכם עם טיפול מקצועי מהמעלה הראשונה ותמיכה אישית לאורך כל הדרך.    


  כמה עולה טיפול לנשירת שיער?

  התייעצות רפואית ראשונית עם רופא לפני טיפול בטסיותהתייעצות רפואית ראשונית עם רופא לפני טיפול בטסיות
  אזור התקרחות קטן ( 1-3 טיפולים)800  ש"ח לטיפול
  אזור התקרחות רחב (1-3 טיפולי)950 ש"ח לטיפול
  מוצרים משלימים כגון ויטמינים וחומרי מזותרפיה נוספיםבין 250 ש"ח ועוד 750 ש"ח (משתנה לפי צורך ולא חובה).

  תמונות לפני ואחרי של טיפול לנשירת שיער

  לייעוץ ראשוני עם ד”ר זיו פרץ השאירו פרטים:


   שאלות ותשובות

   למי מתאים טיפול לנשירת שיער
   כל עוד אין לכם בעיות בבדיקות הדם, כל מי שסובל מנשירת שיער או מהתקרחות יכול להתאים לטיפול.
   הטיפול מיועד לגברים ולנשים.
   האם עושים את הטיפול בהרדמה?
   הטיפול נעשה ללא הרדמה ואינו מלווה בכאבים חריגים או לא נסבלים.
   ניתן לבצע הרדמה מקומית אם יש לכם רגישות מיוחדת לכאב.
   איך עושים את הטיפול?
   הטיפול נעשה ע"י הזרקות פלזמה לקרקפת, או ע"י שימוש במזרק ומחט, או באקדח הזרקה.
   מתי רואים תוצאות אחרי טיפול לנשירת שיער?
   את התוצאות הראשוניות נתן לראות כחודשיים - שלושה חודשים מהטיפול הראשון.
   האם יש סכנות או תופעות לוואי בטיפול לנשירת שיער?
   תופעות הלוואי האפשריות הן:
   כאב ראש קל או תחושת חוסר נוחות - עובר תוך 24 עד 48 שעות.
   הטיפול עצמו הינו בטוח ביותר ואינו כרוך בסיכונים.

   אודות הכותב
   ד''ר זיו פרץ
   ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
   נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
   טלפון: 055-5618047
   כתובת: האלוף יעקב פרי 1, בניין בית שירה , רחובות
   וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
   דילוג לתוכן