פיסול אף יתרונות

ד''ר זיו פרץ
פיסול אף יתרונות

פיסול אף חסרונות מול יתרונות: אף לא אסתטי, בגודל גדול מדי, אף עם נחיריים רחבות מדי או צורה לא ישרה של האף, יכולים ליצור סטיגמות לא נעימות כלל ואמירות פוגעניות ביותר, מה שמביא אנשים רבים מכל רחבי העולם לשינוי מבנה האף שלהם, בעוד שהטכנולוגיה הייחודית שלנו פיתחה שיטה לפיסול אף ללא ניתוח כלל!

לטיפול פיסול אף ישנם יתרונות וחסרונות משלו, ואותם אנחנו הולכים להציג עבורכם במאמר הנוכחי.

אך לפני שנעשה זאת, בואו ונבין תחילה מהו פיסול אף ולמי פיסול אף מתאים?

מהי שיטת פיסול אף?

אם בעבר הרחוק יותר, כדי לשנות את מבנה האף שלכם הייתם צריכים בהכרח לגשת לניתוח אז הרי שהיום לא חייבים לרוץ לשולחן הניתוחים וניתן לעשות פיסול אף – פרוצדורה שבמסגרתה מוזרק חומר מילוי מיוחד אל פנים האף.

הפרוצדורה הזו גם מתאימה עבור אנשים שעברו ניתוחי אף לא מוצלחים ומחפשים פתרון יעיל יותר לביצוע תיקון האף שלהם.

פיסול אף מאפשר גם ליישר את הגיבנת שיש לרבים מהאנשים באוכלוסייה, בעוד שכל התהליך נעשה באמצעות הזרקת חומרים יעודים אל האזור שאותו אנחנו רוצים לשנות.

התהליך מבוצע ללא שום צורך בהחלמה, ללא הצורך בניתוח או בהתאוששות.

מהו החומר המוזרק לצורך פיסול אף?

כשרבים מאיתנו לא מרוצים ממה שהטבע יצר עבורנו ואנחנו ממהרים לחפש פתרונות אסתטיים ומיוחדים הקשורים לפנים שלנו – חומצה היאלורונית זאת בדיוק השיטה הטובה ביותר לשימוש ייחודי ונפוץ במאה הנוכחית שלנו.

טיפול הזרקה מכוון לאזור שאותו רוצים לתקן עם התאמות מיוחדות לאזור הפנים שלנו ובאמצעות חומצה שנוטה להתפרק עם הזמן וניתן להזריקה מחדש.

פיסול אף יתרונות | פיסול אף חסרונות

כמו לכל פרוצדורה כזו או אחרת בחיים, גם לפרוצדורת פיסול אף ישנם יתרונות וחסרונות שמומלץ מאוד להכיר.

נתחיל ביתרון הגדול והמשמעותי ביותר שכבר ציינו אותו – כי פיסול אף באמצעות הזרקה מונע תהליך כירורגי ניתוחי, בעוד שפיסול אף מחלים תוך שבוע אחד בלבד וכבר מקבל את צורתו האסתטית בקלות ובמהירות.

יתרון נוסף ומשמעותי מאוד גם הוא, שפיסול אף יכול להיות פתרון זמני עבור כל אותם האנשים שמעוניינים לערוך פיסול אף רק עבור אירוע מסוים מה שבהחלט יכול לעזור לכם להיות יפים ומיוחדים לקראת מאורע חגיגי ומיוחד.

ואולי מכך גם נובע החיסרון בפיסול אף, שצריך לעשות פיסול אף אחת לתקופה, וכי התוצאה לא תחזיק מעמד לאורך זמן בהכרח. 

כמה זמן יחזיק מעמד פיסול אף?

פיסול אף מחזיק מעמד בין שנה אחת לעד שנתיים, שבהם החומצה המוזרקת מתחילה להתפרק והתוצאה הראשונית כבר לא תראה לעין.

היתרון המוחלט בדבר הזה, זה שהתוצאה נתונה לשינוי טבעי, ואם במקרה לא אהבתם את איך שפסלו לכם את האף אז אתם לגמרי יכולים להיות רגועים שאת הדבר הזה ניתן לשנות תוך פרק זמן מסוים וכי התוצאה אינה מוחלטת בדומה לניתוח אף.

עוד יעניין אתכם: פיסול אף מחיר

גם אתם רוצים אף מפוסל?

בקליניקת ד"ר זיו שברחובות, אתם תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים אסתטיים לאזורי הפנים כמו, טיפולים של עיצוב ועיבוי שפתיים, הסרת קמטים, עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח ועוד.

כלל הפרוצדורות מבוצעות על ידי ד"ר זיו שנחשב לאחד המומחים למקצועות היופי בישראל ומשתמש בקליניקה שלו בחומרי בוטוקס איכותיים, חומרי מילוי מיוחדים וכן גם פתרון החומצה ההיאלורונית ושיטת החוטים שנספגים בתוך העור שלנו ומאפשרים לפנים שלנו להיות אסתטיים ללא ניתוח כלל.

אם אתם מרגישים שאתם לא אוהבים את מה שאתם רואים במראה, והשנים עשו את שלהם – אז, אין צורך לוותר על המראה האסתטי כי באמצעות טכנולוגיה מיוחדת ביותר ניתן לחדש את מראה הפנים ללא ניתוחים כלל ועוד באמצעות חומרים שגם ככה מתפרקים בגוף באופן טבעי.

אנחנו מזמינים אתכם לקליניקת ד"ר זיו פרץ, כדי שאתם תוכלו ליהנות מפרוצדורות יופי ייחודיות וחדישות ביותר שקיימות כיום בכל אזורי הארץ.

השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם עם כל הפרטים החשובים.

אודות הכותב
ד''ר זיו פרץ
ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
דילוג לתוכן