חומצה היאלורונית בשפתיים – מידע מקיף עבורך לעיבוי מוצלח

ד''ר זיו פרץ
חומצה היאלורונית בשפתיים – מידע מקיף עבורך לעיבוי מוצלח

שפתיים מעובות זהו אחד מסימני הנעורים שהופכים כל אישה לבעלת מראה צעיר וחושני יותר, ובשנים האחרונות אנחנו עדים לכך שלא רק נשים מבוגרות מבקשות לעבות את שפתיהן וליצור בהן יותר נפח, בעוד שהקהל הגדול ביותר לעיבוי שפתיים מגיע דווקא מהחברה הצעירה שהכתיבה את אידיאל היופי החדש במראה ואסתטיקת הפנים.

על שפתיים מעובות השפתון שלכן יראה אחרת לגמרי בעוד שהשפתיים לא רק בולטות אלא, שמותחות את עור הפנים שנמצא בקרבת השפתיים ובכך בעצם גורמות לך להיראות לצעירה יותר.

אחת השיטות להשגת שפתיים מעובות לאורך זמן, זה השימוש בחומצה היאלורונית שנחשבת לפרוצדורה קלה ופשוטה יחסית ללא כאבים מיוחדים ובעלות אפשרית לכיס הממוצע של כל אישה בישראל!

מהי חומצה היאלורונית?

לכל אחד מאיתנו קיימת חומצה היאלורונית בגוף, בעוד שהזרקת חומצה היאלורונית במינונים המתאימים לא מזיקה לגוף כלל ומתפרקת מעצמה תוך מספר חודשים, זאת בדיוק הסיבה שכל מי שעושה חומצה היאלורונית בשפתיים, יודעת בוודאות כי היא תצטרך לחזור על התהליך בעוד שנה או אפילו במקרים מסוימים לאחר מספר חודשים בלבד – כל גוף מפרק בקצב שונה את החומצה ההיאלורונית בעוד שהמצב תלוי גם בכמות החומצה שהוזרקה מלכתחילה. 

ישנן כמה סוגים שונים של חומצה היאלורונית לשפתיים, בעוד שסוג אחד של חומצה יהיה קשיח יותר מסוג אחר – אבל, בדרך כלל כשמזריקים חומצה היאלורונית בשפתיים רמת הנוקשות של החומצה הזו תהיה בינונית, כי הרי שאף אחת לא מעוניינת בכך שהשפתיים שלה יהיו קשיחות במיוחד וגם חומצה עם רמת קשיחות נמוכה יותר לא תעזור לשפתיים להשיג את האפקט הרצוי.

שפתיים חושניות, מעובות ורכות – זה בדיוק מה שכל אישה רוצה ולכן, בהגיעך למרפאה או קליניקה המתמקצעת בתחום, בדקי היטב באיזה סוג של חומצה יעשה השימוש.

האם מסוכן להזריק חומצה היאלורונית בשפתיים? וכיצד מתבצעת פרוצדורת ההזרקה

בגלל שהחומצה ההיאלורונית כבר קיימת בגוף האדם והגוף שלה אינו מזהה אותה כגורם זר, הדבר כבר מראש מפחית את הסיכונים שהגוף יתחיל לדחות את החומצה.

חומצה היאלורונית שמוזרקת לשפתיים עשויה מחלבונים מסוכרים, מה שיגרום לגוף שלנו לפרק את החומצה מעצמו תוך מספר חודשים ספורים בלבד.

היתרון הזה מאפשר לכל אחת לבצע הזרקות ללא שום חשש, וגם אם בסופו של דבר לא אהבת את התוצאה הסופית – הרי שלאחר מספר חודשים עד שנה וחצי החומצה תתקלה באופן מוחלט.

את החומצה ההיאלורונית מזריק רופא שעבר הכשרה ייעודית בתחום, בעוד שבתחילת הטיפול כל לקוח/ה מקבלים זריקת אל חוש(בדומה לניתוח הגדלת חזה), שגורמת לאזור להימנע מכאבים חזקים.

כשאזור השפתיים רדום, יחדיר הרופא מזרק חומצה למקומות המיועדים ויזריק כל פעם כמות קטנה מהחומר כדי לראות כיצד החומר ממלא את המקום.

לבסוף, מספר ימים ראשונים האזור יהיה נפוח עד שבצידי השפתיים יישאר סימן כחול או סגול מהזריקות ולאחר שבוע עד שבועיים שלמים האזור יחלים לחלוטין והנפיחות תתחיל לרדת.

מחיר חומצה היאלורונית בשפתיים

בטיפול עיצוב ועיבוי שפתיים, המחיר למזרק בודד של חומצה היאלורונית ינוע בין 1500-3500 ₪ בעוד, שלא תמיד ללקוחה יספיק מזרק אחד ויכולים להיות אף מקרים שבהם, יידרש מזרק וחצי או אפילו שני מזרקים להשלמת הפרוצדורה – מה שיכול להכפיל את המחיר להשלמת הפרוצדורה, וחשוב להבין כי אם תרצי שהתוצאה תישמר לאורך זמן, את תצטרכי לחזור על הפעולה לאחר מספר חודשים.

מאיזה גיל ניתן להתחיל את הטיפול?

ההמלצה הגורפת זה להתחיל את הטיפול בחומצה היאלורונית רק כאשר באמת יש צורך בזה, למרות שבשנים האחרונות נערות בנות 18-25 מתחילות להזריק את החומצה לשפתיים, ובמקרים מסוימים באישור הורים וקליניקות פרטיות השימוש בחומצה נעשה אף לפני, אומנם אין שום חשש לביצוע ההליך כל עוד הפרוצדורה סטרילית ומבוצעת על ידי רופא, אך חשוב לזכור כי מדובר בטיפול אסתטי ופלסטי לכל דבר ולכן, מומלץ להימנע ממנו לפני גיל 18 לפחות.

אצלנו בקליניקה של ד"ר זיו ברחובות, את תזכי לאחד הטיפולים האיכותיים והאסתטיים אשר מבוצעים כולם על ידי ד"ר זיו בכבודו ובעצמו שרכש את הניסיון והידע בעולמות הפלסטיקה והאסתטיקה מזה שנים, והמרפאה אחראית למגוון רחב של טיפולים אסתטיים שעל כולם תוכלי לקבל מידע ופרטים מול שיחה עם נציגי הקליניקה.

השאירי פרטים עוד היום ואנחנו נדאג לחזור אליך בהקדם ולקבוע עבורך תור לייעוץ אצל ד"ר זיו – צרו קשר.

אודות הכותב
ד''ר זיו פרץ
ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
דילוג לתוכן