האם אפשר לעשות חומצה היאלורונית על סיליקון?

ד''ר זיו פרץ
האם אפשר לעשות חומצה היאלורונית על סיליקון?

במהלך השנים האחרונות, טיפולים לעיצוב שפתיים צברו פופולריות גדולה. כאשר סיליקון וחומצה היאלורונית הופיעו כחומרים נפוצים להשגת גודל וצורת השפתיים הרצויים. עם זאת, שאלה נפוצה בקרב נשים רבות היא האם אפשר לעשות חומצה היאלורונית על סיליקון? הבה נעמיק בנושא זה כדי להבהיר את האפשרויות והשיקולים הכרוכים בכך.

הבחנה בין סיליקון לחומצה היאלורונית

סיליקון וחומצה היאלורונית משרתים את אותה מטרה של שיפור האסתטיקה של השפתיים, אך הם שונים בתכונותיהם ומתודולוגיות היישום שלהם. הזרקת סיליקון כרוכה בהזרקה ישירה של סיליקון נוזלי לשפתיים כדי להגדיל את הנפח ולחדד את קווי המתאר. הזרקת סיליקון לשפתיים מתבצעת בסדרה של טיפולים והתוצאות שהסיליקון מספק הן לאורך זמן. 

לעומת זאת, הזרקת חומצה היאלורונית כרוכה בהזרקת חומר דמוי ג'ל המורכב ממולקולת סוכר טבעית הנמצאת בגוף באופן טבעי. הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים מניבה תוצאה זמנית, הנמשכת בדרך כלל בין 6 חודשים לשנה.

הזרקת חומצה היאלורונית לאחר סיליקון – כל מה שחשוב לדעת! 

באופן עקרוני, ביצוע הזרקות חומצה היאלורונית לאחר הזרקת סיליקון בשפתיים אפשרי. עם זאת, מספר שיקולים קריטיים ראויים לתשומת לב. הזרקת סיליקון עשויה ליצור רקמת צלקת או "כיסים" בתוך השפתיים ועלולה להשפיע על היעילות והתוצאות של הזרקת חומצה היאלורונית.

במקרים מסוימים, הנוכחות של סיליקון עלולה להקשות על השגת התוצאה הרצויה עם חומצה היאלורונית, שכן הסיליקון עלול להפריע לתהליך ההזרקה או להשפיע על פיזור חומר המילוי. לכן, חיוני להתייעץ עם ד"ר זיו פרץ שמתמחה באסתטיקה שיוכל להעריך את מצבכן האישי ולספק המלצות מותאמות למצב השפתיים שלכן.

למרות האתגרים הקשורים בביצוע הזרקות חומצה היאלורונית לאחר סיליקון, ד"ר זיו פרץ יידע לנווט במורכבויות אלה כדי להשיג תוצאות משביעות רצון עבורכן. על ידי הערכה קפדנית של מצב השפתיים שלכן והבנת המאפיינים הייחודיים של כל חומר מילוי, ד"ר זיו פרץ יבנה תוכנית טיפול הממקסמת את הבטיחות והיעילות. כל זה בהנחה שתתקבל התוצאה הרצויה. אם בסוף האבחון ד"ר פרץ יקבע כי התוצאה שתתקבל לא תהיה מספקת הוא יבחן אפשרויות אחרות לשיפור מראה השפתיים. 

לסיכום, בעוד שהסיכוי לעבור הזרקות חומצה היאלורונית לאחר הזרקת סיליקון בשפתיים הוא ריאלי, חיוני לגשת להליך בזהירות ולהתייעץ עם רופא מוסמך כמו ד"ר זיו פרץ. עיצוב שפתיים עם סיליקון לרוב אינו מומלץ מאחר שמספר שנים לאחר הטיפול יכולים להיווצר גושים שרק באמצעות הליך כירורגי יהיה ניתן להוריד אותם, עם זאת, כמו שציינו הזרקת חומצה היאלורונית לאחר סיליקון אפשרית רק אם אכן התוצאות שיתקבלו יהיו מספקות.

אנו בקליניקה של ד"ר זיו פרץ נשמח להציע לכן טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים. בין אם אתן שוקולות הזרקת חומצה היאלורונית לאחר טיפולי סיליקון או בוחנות אפיקים קוסמטיים אחרים, אנו נשמח להתאים לכן טיפול מותאם אישית. לתיאום פגישת ייעוץ בקליניקה שלנו אתן מוזמנות ליצור קשר בכל עת!

 

אודות הכותב
ד''ר זיו פרץ
ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
דילוג לתוכן