הרמת עפעפיים ללא ניתוח

ד''ר זיו פרץ
הרמת עפעפיים ללא ניתוח

ככל שאנו מתבגרים, עינינו יכולות לעתים קרובות לחשוף את הגיל והזקנה.

עפעפיים נפולים, שקיות מתחת לעיניים וגבות נפולות עלולים לגרום לנו להיראות עייפים ומבוגרים ממה שאנו מרגישים. החדשות הטובות הן שלא בהכרח צריך ניתוח כדי לטפל בעפעפיים נפולים, הליך הרמת עפעפיים ללא ניתוח מציע מראה צעיר יותר. במאמר זה נבקש לחקור את האופציות הקיימות להרמת עפעפיים.

צניחת עפעפיים – כל המידע! 

העור סביב העיניים שלנו עדין במיוחד ונוטה לסימני הזדקנות. עם הזמן, הוא מאבד גמישות וקולגן, מה שמוביל להיווצרות קמטים וצניחת עפעפיים. בנוסף, מצבורי שומן יכולים להצטבר מתחת לעיניים, וליצור את שקיות.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח – כל האפשרויות

תחום האסתטיקה הלא כירורגית חווה התקדמות מדהימה בשנים האחרונות, ומציע מגוון טיפולים יעילים להצערת העיניים. להלן חלק מהם: 

בוטוקס להרמת גבות

בוטוקס, הידוע ביכולותיו להחליק קמטים, ניתן גם להזרקה כדי להרים ולפתוח את העיניים. על ידי מיקוד לשרירים ספציפיים, הבוטוקס מרפה אותם, וכתוצאה מכך הגבה מורמת ומתקבל מראה רענן יותר. הליך זה הוא זעיר ויש לו זמן השבתה מינימלי.

חומרי מילוי עוריים לשקעים מתחת לעיניים

ניתן להשתמש בחומרי מילוי עוריים, המורכבים לרוב מחומצה היאלורונית, כדי לטפל בשקעים מתחת לעיניים ולהפחית את מראה השקיות. הזרקות אלו מחזירות את הנפח לאזור וגורמות לכם להיראות צעירים יותר ורעננים יותר. התוצאות הן מיידיות ויכולות להישמר מספר חודשים.

אולתרפיה

אולתרפיה הוא טיפול אולטרסאונד לא פולשני הממריץ את ייצור הקולגן מתחת לפני העור. ניתן להשתמש בו להידוק והרמת העור סביב העיניים ואזור הגבות. אמנם זה עשוי לקחת כמה חודשים כדי לראות את ההשפעות המלאות, אך התוצאות הן בעלות מראה טבעי ועמיד לאורך זמן.

עט פלזמה

עט הפלזמה הוא מכשיר מהפכני המשתמש בטכנולוגיית פלזמה להידוק והרמת העור. ניתן למרוח אותו על העפעפיים העליונים כדי להפחית צניחה וליצור מראה צעיר יותר. הטיפול מציע תוצאות הדרגתיות לטווח ארוך.

יתרונות הרמת עפעפיים ללא ניתוח

  1. טיפול  זעיר וכמעט לא פולשני – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הרמת עפעפיים ללא ניתוח הוא שההליכים הללו הם פולשניים באופן מינימלי, כלומר ניתן להשיג מראה מחודש ללא הסיכונים וזמן ההחלמה הכרוכים בניתוח.
  2. זמן השבתה מועט – טיפולים לא ניתוחיים כוללים בדרך כלל זמן השבתה מינימלי עד ללא, מה שמאפשר לכם לחזור לפעילות היומיומית שלכם זמן קצר לאחר ההליך.
  3. תוצאות במראה טבעי –  התוצאות הן בדרך כלל עדינות ובעלות מראה טבעי. אתם תראו צעירים ורעננים יותר ללא שינוי דרמטי מדי במראה שלכם.
  4. השפעות ארוכות טווח – בעוד שטיפולים לא ניתוחיים עשויים שלא להיות קבועים, הם יכולים לספק תוצאות מתמשכות. ניתן לחזור על הטיפולים בפגישות תקופתיות בקליניקה.

לסיכום, הרמת עפעפיים ללא ניתוח היא אופציה יוצאת דופן עבור אלה המחפשים לרענן את המראה שלהם מבלי לפנות לניתוח. עם בוטוקס, חומרי מילוי עוריים, אולתרפיה ועט הפלזמה, קיימים מגוון טיפולים לא פולשניים לטיפול בעפעפיים נפולים, שקיות מתחת לעיניים וסימני הזדקנות אחרים. הליכים אלה מציעים את היתרון של זמן השבתה מינימלי, תוצאות בעלות מראה טבעי והשפעות ארוכות טווח, מה שמקל על השגת מראה בהיר וצעיר יותר.

אנו בקליניקה של ד"ר זיו פרץ נשמח לספק לכם  טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח. צרו קשר!

 

אודות הכותב
ד''ר זיו פרץ
ד"ר זיו פרץ מומחה לרפואה אסתטית
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני
דילוג לתוכן